GUSTAVI MAJA
Eesti English Русский
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv
Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:

LILLE LINDMÄE loeng TERVENDAVAD KOODID I osa

28.septembril kell 18.30 on taaskord LILLE LINDMÄE Gustavi Majas. Seekord räägime põhjalikult tervendavatest koodidest- mis need on, kuidas kasutada, kasutamiskogemused jne. Kindlasti tuleb jutuks ka kvantteemast, ley liinidest ja Lille iganädalastest tervendavast valgusmeditatsioonidest.

Lille Lindmäe on diplomeeritud rahvaravija, ekstrasenss, bioväljade tikkija. Ta on lõpetanud NSVL Tervishoiuministeeriumi Ekstrasensoorika Kooli Moskvas. Ta on esinenud rahvusvahelistel seminaridel ja konverentsidel bioväljade teemal. Aastatel 1990 -1995 töötas Tartu Linna Polikliinikus biovälja korrektorina. 
Lille Lindmäe on maailmas tuntud kui ley-liinide meister. Võime töötada ley-liinidega ja ka inimeste energiataset tõsta on talle antud sünnipäraselt.

Lille on kirjutanud kolm raamatut: “Iidse teadmisega õnnistatud”, “Tähed on bioväljas ja taevas” ja 2017 aastal ilmus "Loome kuldset ajastut".  

Kõigil huvilistel on võimalik soetada endale Lille raamatuid koos autogrammiga ja väega tervendavaid kaarte. Võta kaasa sularaha!

Kasuta juhust ja tule kuulama väga eriliste võimetega Lillet ja tema assistenti Priitu, kes on teda saatnud ja aidanud reisidel, mille eesmärgiks leyliinide parandamine, erinevad loengud väljaspool Eestit, kvantkülad Indias jpm. 

Lektor: Lille Lindmäe ja Priit Utso
Loe Lille Lindmäe tegemistest 
https://lille.ee/

Aeg ja koht: 28.09 kell 18.30 Gustavi Maja Rakvere Pikk 28 hoovimaja

Osalustasu: ette registreerudes  kuni 27.09 18€ ja loengu päeval 20€

Anna oma tulekust palun teada tel 553 5871 või e-post gustavimaja@gmail.com!!