GUSTAVI MAJA
Eesti English Русский
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv
Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:

TERVISEPAASTUNÄDAL TOILAS 18.04-22.04

Tervisepaastunädal Toilas 18.04-22.04.2020 
 
Mul on hea meel teada anda, et Gustavi Majas huvitavaid loenguid pidanud arst-kinesioloog Viigi Viil-Kangur, on valmis tulema Virumaale Toilasse 5-päevast ravipaastulaagrit läbi viima. Viigi on aastaid korraldanud ja läbi viinud paastulaagreid Saaremaal ning selle aasta Saaremaa paastulaagrid on kõik välja müüdud ja nüüd on suurepärane võimalus Virumaal arsti jälgimisel ja juhendamisel paastuda.
Viigi on hariduselt lastearst ja allergoloog. Lisaks arsti haridusele on ta läbinud erinevaid koolitusi ja omab pikaajalisi kogemusi (paasturavis, regressiooniteraapias, metameditsiinis, energeetilises psühholoogias, hariduslikus kinesioloogias, matrix transformatsioonis, värviteraapias….), mida saab kombineerida parima tulemuse saavutamisel. Viigi iseendast- Pean oma missiooniks aidata inimestel leida kehalist, hingelist ja vaimset tasakaalu, integreerides oma arstipraktika kogemusi NLP (Neurolingvistiline programmeerimine), rakendusliku kinesioloogia ning energeetilise psühholoogia teooriate ja tehnikatega.
Meie ööbimine on imekaunis Toilas, Virulase puhkemajas. Puhkemaja kohta leiad lisainfot https://www.toila.eu/ Puhkemaja toad on suured aga hubased, paljudes tubades ka kamin või ahi, mida saame kasutada. Ööbimine 2-4 kohalistes tubades. Paljudes tubades on kahesed voodid, kui sa ei tule koos sõbraga, kellega oled nõus ühes voodis magama, siis kirjuta kindlasti, et soovid ühest voodit!! Grupi suurus kuni 11 inimest.
 
Orienteeruv päevakava:
7.30 –10.00 arstlik kontroll Viigi Viil-Kangur (igapäevane)
10.00-11.00 võimlemine Viigi (spets. harj. liigestele ja lülisambale)
11.00 –12.00 loeng (paastust, toitumisest, tervisest jm)
12.00–18.00 vaba aeg, matkad, massaaž, raviprotseduurid….Klistiir (üle päeva, individuaalne soovitus)
18-18.45 jooga ja hingamispraktikad Ly Jõe
19.00 –19.30 tagasiside ring, vestlusringid erinevatel teemadel, kehatööd
20.00 Toila termid
Viimasel päeval 22.04 lõpetame kell 15
 
Kuna paastu ajal tõuseb külmakartlikkus, siis võtke kaasa soojad sportlikud riided (võimlemiseks, matkamiseks) ja mugavad matkajalanõud!! Võtame ette pikki matku! Et matkadel oleksid käed vabad, võta kaasa seljakott ja kindlasti joogi jaoks veepudel.
Kui soovid loengutes kuuldut üles märkida, võta kaasa vihik ja kirjutusvahendid. Võta kaasa ka isiklikud hügieenitarbed ja Spa külastamiseks ujumisriided+ saunalina.
 
Enne paastu on soovitav mõne päeva vältel piirata rasva hulka toidus. Võimalusel minna üle taimetoidule. Viimane toit enne paastu võiks olla eelneval päeval (reedel) 13-14 (salat või puuvili) ja õhtul võtad juba lahtistit (täpsem info registreerunutele).
Laagri ajal joome vett sidruniga ja teed (kui soovid, võta kaasa oma lemmikravimtaimeteed). Kui Sul on olnud seljakaebusi kodus, on tõenäoline, et vajaksid vahepeal seljale soojenduskotti- võta see kaasa. Viigi kaasavõetule võib tekkida järjekord!
 
Toila Virulase puhkemajas ollakse teid valmis vastu võtma alates kella 9.30-st. Kell 10.00 alustame paastuga (päevakorra tutvustus, tutvumine, arstlik kontroll).
 
5-päevase paastu põhihind on 275€, mis sisaldab: 4 ööbimist, arstlik kontroll ja individuaalne jälgimine iga päev, igapäevased Viigi põnevad loengud, võimlemine ja jooga, trükitud materjalid,  lahtisti, klistiirikott, vesi, tee, igal õhtul Toila termide külastus 1,5 tundi.
SÕBRASOODUS-Registreerudes koos sõbraga ja tasudes ettemaksu 150€ enne 18.03 saate mõlemad lisaks 20-minutilise massaaži!
 
Koha broneerimiseks tasuda 75€ arveldusarvele LHV EE727700771002194560 Ly Jõe. Summat ei tagastata, kui loobute vähem kui kaks nädalat enne paastu! Ülejäänud summa saab tasuda sularahas kohapeal. Võid tasuda ka osade kaupa!
 
Lisatasu eest– Viigi Viil-Kangur individuaalvastuvõtt- kinesioloogia, energeetiline psühholoogia ja Kristina- imeliste tervendavate kätega massöör, kes töötab igapäevaselt Toila Spas (kui on huvilisi, tuleb meie juurde Virulase puhkemajja). Küsi lisainfot ja anna kindlasti eelnevalt teada kui soovid vastuvõtule või massaaži!!
 
Info ja registreerumine gustavimaja@gmail.com, viigi@pak.tt.ee või mobiiltelefonil 553 5871 Ly Jõe või 508 6263        Viigi Viil-Kangur
 
P.S. Kui oled registreerunud, kuid otsustad ümber, anna kindlasti teada, kuna kohtade arv on piiratud ja soovijaid võib olla ootamas kohta!
 
alkeemia.delfi.ee/tervis/tervisemured/uuring-toestab-et-kolmepaevane-paast-suudab-taastada-terve-immuunsusteemi?id=71600771