GUSTAVI MAJA
Eesti English Русский
«
»

Järgmised sündmused Sündmuste arhiiv
Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:

Tere tulemast Tervisetoidu veebilehele!tuunitud logo

Hippokrates on öelnud: „Olgu toit sulle ravimiks, siis on ravim sulle toiduks.“

Kui toitumine on vale, ei ole ravimist mitte mingit kasu. Kui toitumine on õige, ei ole ravimi järele mitte mingit vajadust. Seega igaüks, kes soovib olla maksimaalselt terve ja tasakaalus, peab toit15.02 kell 16-18 UNISTUSTE TAHVLI LOOMINE22.03 kell 18 Liis Orava loeng PATOGEENSED BAKTERID, PARASIIDID, SEENHAIGUSED JA ORGANISMI TOETAMINE LOODUSRAVI ABIGA

Parasiidid, bakterid, seened ja viirused elavad meie kõrval ja sees ning mõjutavad inimeste tervist äraarvamatul moel.  Nende invasioon võib vallandada kehas autoimmuunhaiguse, nad võivad olla halli kardinalina erinevate vähkkasvajate ja krooniliste tõbede ning painavate vaevuste vallandumise taga.  Samas on hirm bakterite ees on viinud lääneliku elustiiliga inimesed teise äärmusesse  – üledesinfitseerimise  ja antibiootikumide liigtarvitamise tagajärjel on tekkinud ohtlikud ravimresistentsed superbakterid, mille taltsutamisega tavameditsiin hätta jääb. Kuidas leida turvaline kesktee ning toetada oma keha tasakaalu saavutamisel?
Rohkem infot siin

 

7.04 kell 18 Loeng-töötuba NAISE KUUTSÜKLIST KOOS PEHME JOOGA JA KOSUTAVA HELIRÄNNAKUGA

Naise kuutsükli 4 etappi ja milline on nende etappide mõju meile. Kuidas toetada ennast läbi toitumise ja elustiili. Milliseid joogaharjutusi ja treeninguid teha ja mida mitte teha tsükli erinevatel etappidel 
Praktilises osas teeme yin jooga asendeid ja hingamishajutusi, mis toetavad naist menstruatsiooni ajal, rasedana ja menopausi ajal 
Õhtu lõpetame soovitud tuleviku loomise meditatsiooni ja helirännakuga
Töötoa viivad läbi Anna-Maria Annus ja Tiina Karjatse 

Rohkem infot siin

28.04 kell 12 IRJE KARJUSE loeng AURAVÄLJA KODEERIMINE RAVIMTAIMEDEGA ja AURAVÄLJA INDIVIDUAALSED MÕÕTMISED

Igal elusolendil on oma unikaalne auraväli- energiaväli. Auravälja salvestub Sinu füüsiline, mentaalne ja vaimne informatsioon. Auraväli on mõjutatud nii välistest kui sisemistest teguritest. Tänapäeva tehnoloogia- AuraCloud 3D Basic abil on võimalik auravälja vaadelda ja mõõta ning seda protsessi jälgida arvuti ekraanilt. Auraväljas silmale nähtavad, jälgitavad tulemusi on võimalik tõlgendada ja analüüsida.  Analüüs aitab mõista oma isiksuse eripära, märgata seoseid füüsilise, vaimse ja mentaalse seisundi vahel, näha väliste mõjutajate toimet auras, jälgida oma emotsionaalset seisundit.

Meie diagnostiku poolt läbiviidaval auramõõtmisel ja analüüsil on haruldane võimalus mõõta ka  eesti taimede (lilleveede vahendusel) mõju enda auraväljale. Lisaks annab uuring ülevaate energiakeskuste (tšakrate) energia blokeeringutest ning psühhoemotsionaalsest olukorrast.  Peale esmast auramõõtmist ja analüüsi, on võimalik hakata kasutama erinevaid meetodeid tervendamiseks.

Loe lähemalt siin


SHINDO venitustund E kell 8.30 (UUS AEG!) ja K kell 18!
 

Shindo on Jaapani vanadel traditsioonidel põhinev venitus- ja lõdvestusharjutuste süsteem, mis aitab kehal energiablokeeringutest vabaneda ja seeläbi oma tervist ja elukvaliteeti parandada. Shindo rajaneb tuhandeid aastaid vanadele teadmistele ning põhineb uusimatele teadmistele inimese anatoomiast ja füsioloogiast.

Shindo abil avatakse ja hoitakse meridiaanid ehk energiakanalid avatuna. Shindo venitustega on võimalik vabastada kehast sinna kogunenud füüsilised ja emotsionaalsed pinged, seeläbi tasakaalustuvad kogu keha energiad. Paraneb keha vedelike ja energiate voolamine, mille tagajärjel suudab organism endast väljutada mürke ja toksilisi aineid, mis on mitmete haiguste põhjusteks.

Pane selga soovitavalt puuvillasest riidest trenniriided. Matt ja pleed kohapeal olemas!

Osalustasu 5€.


Loe shindost pikemalt siin.

KOOSvõimlemine neljapäeval kell 9.30. Juhendab Kaire Tomson

Kaire ise jõudis joogani vist juba 20 aastat tagasi, asanaid sai teha algul raamatust ja filosoofia pool tuli Gunnar Aarmalt. Sisemine tahtmine ja teadmine olid nii tugevad, et kui jooga päristunnid algasid, siis oli juba pool teed käidud. Aga siis tuli hatha, kriya ja kundalini. 7 aastat hiina meditsiini õpinguid, Tais ka taimeditsiini omapärad. Gi gong, kvantliikumine ja hingamine ning 5 - rütmi tants. Lisaks veel šamaaniõpingud -rännakud. Kõik see on tulnud vajadusel ennast aidata ja tunda ennast hästi ja veel paremini. Igapäevase massööri-terapeudina näen, kuidas keha vajab liigutamist, sirutamist hingamist ja tantsimist- need on nii loomulikud keha vajadused!
Meie hommikused kehaäratused -KOOS võimlemised ongi joogapõhised venitused, veidi ka energeetilisi harjutusi ja hingamist.


Võimlemine rasedatele teisipäeval kell 18. Juhendab füsioterapeut Renate Aros

Tulla võib igas raseduse etapis, sest harjutuste tempo on rahulik ning eesmärgiks eelkõige hea enesetunne.Tere tulemast Gustavi Maja veebilehele!

Hippokrates, kes oli Vana-Kreeka arst, arstiteaduse ja arsti kutse-eetika  rajaja on öelnud: „Olgu toit sulle ravimiks ja ravim sulle toiduks.“

Kui toitumine on vale, ei ole ravimist mitte mingit kasu. Kui toitumine on õige, ei ole ravimi järele mitte mingit vajadust. Seega igaüks, kes soovib olla maksimaalselt terve ja tasakaalus, peab toituma õigesti.

Gustavi Majas toimuvad regulaarselt tervise- ja toitumisteemalised loengud. Jälgi värsket infot ürituste kalendrist või telli infokiri enda e-posti aadressile.

Sellelt veebilehelt leiad infot tervisliku toitumise kohta, Gustavi Maja OÜ poolt pakutavate teenuste tutvustused ja hinnad. E-poest leiad laias valikus tervist toetavaid tooteid.


Meie e-poe kõige populaarsemad kaubad on Hiina Traditsioonilise Meditsiini loodustooted firmalt Fohow ja lilleveed, eliksiirid ning tinktuurid Eesti puhtast loodusest-
Metsamoori Varasalve Tooted.

 

Tere tulemast Tervisetoidu veebilehele!tuunitud logo

Hippokrates on öelnud: „Olgu toit sulle ravimiks, siis on ravim sulle toiduks.“

Kui toitumine on vale, ei ole ravimist mitte mingit kasu. Kui toitumine on õige, ei ole ravimi järele mitte mingit vajadust. Seega igaüks, kes soovib olla maksimaalselt terve ja tasakaalus, peab toituma õigesti.

- See more at: http://it.lvrkk.ee/wprak08/#sthash.iW2j5eYd.dpuf